Turniej Piłki Nożnej – Seni Cup – 2019

przez | 14 czerwca 2019

W dniach 11-13 czerwca 2019r. nasza drużyna piłkarska po raz kolejny wzięła udział w Turnieju Piłki Nożnej “Seni Cup 2019” organizowanym w miejscowości Czarna, który był zarazem eliminacją do turnieju finałowego w Toruniu. W turnieju wzięło udział 22 drużyny z Domów Pomocy Społecznej. Tegoroczna impreza była organizowana już po raz dziewiętnasty. Nasz team uczestniczy w niej nieprzerwanie od trzeciej edycji, co oznacza, że jesteśmy jedną z najdłużej startujących ekip. W pierwszym dniu odbyły się mecze obserwowane, na podstawie których zostaliśmy przydzieleni do grupy C. W kolejnych dwóch dniach odbywały się mecze grupowe. Nasza drużyna po zaciętych, pełnych dramaturgii i wyrównanych pojedynkach (często o wyniku meczu decydowała różnica jednej bramki) zajęła piąte miejsce. Warto również zaznaczyć, że nasz team był jednym z najskuteczniejszych w całych zawodach. Każdy pojedynek był pełen zwrotów akcji, wielu spięć pod bramkami, dryblingów oraz efektownych parad bramkarskich. Za udział w rozgrywkach otrzymaliśmy pamiątkowe medale, puchar, piłkę oraz drobne upominki. Dodatkowo nasz zawodnik został uhonorowany statuetką dla najlepszego technika turnieju. Mimo, że w tym roku boiska w Czarnej przywitały nas nad wyraz wysoką temperaturą,to nie przeszkodziło to naszym zawodnikom w zaprezentowaniu wysokich umiejętności, które rozwijają w treningu. Należy też wspomnieć, że tegoroczne zawody odbyły się pod patronem PZPN, którego prezesem jest jeden z najlepszych zawodników w historii polskiej piłki nożnej Pan Zbigniew Boniek. Honorowy patronat nad zawodami objęło równię Ministerstwo Sportu i Turystyki. Mając w pamięci niezapomniane chwile z tegorocznych rozgrywek czekamy na zaproszenie do kolejnej jubileuszowej (dwudziestej) edycji Piłkarskiego Turnieju “Seni CUP 2020”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *